KILKA SŁÓW O WŁASCICIELU KANCELARII

Jolanta Klorkowska-Przybyła - właściciel NOBLESSE Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Rachunkowości – Kancelaria którą stworzyła kilka lat temu kieruje się dewizą, która polega na pełnym dostosowaniu się do wymagań i życzeń Klienta. Udało jej się stworzyć ambitny i zgrany zespół kilkunastu specjalistów w tym: doradca podatkowy, biegły rewident, samodzielni księgowi oraz specjalista ds. kadr i płac. Zawodowy profesjonalizm, pełne zaangażowanie w sprawy Klienta oraz wysoka kultura osobista całego zespołu Kancelarii stanowi atut stworzonego biura rachunkowego.

Zespół kancelarii konsekwentnie wykonywaną pracą pragnie zapewnić wszystkim potencjalnym Klientom: rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków, maksymalne zaangażowanie w każde zadanie, elastyczne podejście do zasad współpracy oraz komunikatywność i życzliwość we wzajemnych relacjach. Właścicielem kancelarii jest Jolanta Klorkowska-Przybyła - wykwalifikowany ekonomista i doradca podatkowy (nr wpisu 10911). Jolanta Klorkowska-Przybyła posiada uprawnienia Ministra Finansów do prowadzenia księgowości (nr 23146/01) oraz bogate doświadczenie zyskane przez lata pracy w zakresie prowadzenia rachunkowości i doradztwa podatkowego.

Jest absolwentką studiów wyższych (Wydział Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu) i podyplomowych (MBA Poznań-Atlanta, Georgia State University – Akademia Ekonomiczna oraz Rachunkowość i Finanse – Akademia Ekonomiczna Poznań). Praca w firmach usługowych z różnych branż, produkcyjnych i konsultingowych (również w renomowanej spółce doradztwa podatkowego) dała jej doświadczenie niezbędne do prowadzenia własnej kancelarii. Autorka i współautorka pozycji książkowych oraz artykułów z zakresu prawa podatkowego, instrukcji podatkowych. Prowadzi szkolenia z zakresu prawa podatkowego. Brała udział w wielu projektach z zakresu audytu podatkowego dla dużych przedsiębiorstw.


2+2=

NOBLESSE Kancelaria doradztwa podatkowego i Rachunkowości
Jolanta Klorkowska-Przybyła

ul. Dąbrowskiego 290 (I piętro),
60-406 Poznań

tel. +48 61 842 68 40
tel. +48 61 842 68 41
tel. +48 604-502-791
biuro@noblesse.com.pl