NASI KLIENCI

NOBLESSE Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Rachunkowości współpracuje z kilkudziesięcioma spółkami (spółki z o.o., spółki komandytowe, spółki komandytowo-akcyjne, fundacje i stowarzyszenia) polskimi, ale i również spółkami zagranicznymi, w szczególności francuskimi, niemieckimi, holenderskimi i irlandzkimi w zakresie: pełnej obsługi księgowej, obsługi kadrowo-płacowej oraz doradztwa podatkowego i audytów podatkowych. .Są to zarówno spółki z branży: handlowej, produkcyjnej jak i usługowej (transport, medycyna, informatyka, automatyka, budownictwo, telekomunikacja, dotacja, doradztwo finansowe i ubezpieczenia, deweloperzy, administracja, przedszkola i żłobki, kosmetyka, agencja pracy tymczasowej).

Prowadzimy również księgi dla podmiotów nie zobowiązanych ustawowo do prowadzenia pełnej księgowości: spółek jawnych, cywilnych i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

Podczas pierwszego spotkania potencjalnym klientom udostępniamy na życzenie listę referencyjną obsługiwanych spółek i podmiotów gospodarczych.


2+2=

NOBLESSE Kancelaria doradztwa podatkowego i Rachunkowości
Jolanta Klorkowska-Przybyła

ul. Dąbrowskiego 290 (I piętro),
60-406 Poznań

tel. +48 61 842 68 40
tel. +48 61 842 68 41
tel. +48 604-502-791
biuro@noblesse.com.pl